Items related to Asterios Polyp

Mazzucchelli, David Asterios Polyp ISBN 13: 9789054922971

Asterios Polyp - Hardcover

9789054922971: Asterios Polyp
View all copies of this ISBN edition:

From the Inside Flap:
In deze epische beeldroman wordt de rijkheid van de traditionele roman gecombineerd met de beste moderne kunst. Asterios Polyp is een man van middelbare leeftijd, een redelijk succesvol architect en een onverbeterlijke vrouwenversierder. Maar wanneer zijn appartement in New York in vlammen opgaat, staat zijn leven op zijn kop. Schijnbaar onaangedaan laat hij zijn woning achter en verhuist hij impulsief van de grote stad naar het platteland. Langzamerhand komt de lezer achter de beweegredenen van deze fascinerende hoofdpersoon. Via flashbacks wordt Hana geļntroduceerd, een slimme, lieve vrouw met wie Asterios zijn leven deelde. Maar nu is ze weg. Heeft Asterios haar verlaten of weggedreven? Wat is er met haar gebeurd? Leeft ze nog wel? Asterios Polyp van David Mazzucchelli is een onbetwist hoogtepunt op het gebied van de graphic novel een ontroerende, prachtig getekende en geschreven roman, waarin de grote thema s niet worden geschuwd.

"About this title" may belong to another edition of this title.

  • PublisherOog en Blik
  • Publication date2011
  • ISBN 10 9054922974
  • ISBN 13 9789054922971
  • BindingHardcover
  • Number of pages344
  • Rating

Buy Used

Condition: Fine
2011, Hardcover met buikband. De... Learn more about this copy

Shipping: £ 25.36
From Netherlands to U.S.A.

Destination, rates & speeds

Add to Basket

Other Popular Editions of the Same Title

9780307377326: Asterios Polyp

Featured Edition

ISBN 10:  0307377326 ISBN 13:  9780307377326
Publisher: Pantheon, 2009
Hardcover

  • 9788416131112: Asterios Polyp

    Salama..., 2014
    Hardcover

  • 9782203029774: Asterios Polyp

    CASTERMAN, 2010
    Hardcover

  • 9788535918861: Asterios Polyp (Em Portuguese do Brasil)

    Quadri..., 2011
    Softcover

  • 9783821861302: Asterios Polyp

    Hardcover

Top Search Results from the AbeBooks Marketplace

Seller Image

Mazzucchelli, David
Published by Oog & Blik/De Bezige Bij (2011)
ISBN 10: 9054922974 ISBN 13: 9789054922971
Used Hardcover Quantity: 1
Seller:
Houtman Boeken
(Utrecht, Netherlands)

Book Description Condition: fine. 2011, Hardcover met buikband. De buikband is heel netjes, de kaft daaronder heeft wat slijtage/gebruikssporen. Seller Inventory # 225488212

More information about this seller | Contact seller

Buy Used
£ 38.06
Convert currency

Add to Basket

Shipping: £ 25.36
From Netherlands to U.S.A.
Destination, rates & speeds